Lokalizacja

Inwestycja Nova Atmosfera powstanie w sercu Miasteczka Wilanów w rejonie ulicy Klimczaka i Alei Rzeczypospolitej, przy spokojnej ulicy Teodorowicza.

Miasteczko Wilanów zostało zaprojektowane jako nowoczesna dzielnica mieszkalna, wkomponowana w otaczającą przyrodę, a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta. Uporządkowana miejska przestrzeń, nowoczesna zabudowa apartamentowa oraz bogata infrastruktura handlowo-usługowa sprawiają, że mieszka się tu wygodnie i komfortowo. Nic dziwnego, że w ciągu ostatnich kilku lat stało się jednym z najmodniejszych miejsc do mieszkania w stolicy.

Miasteczko Wilanów jest miejscem szczególnie przyjaznym dzieciom, których przybywa tu z roku na rok. W okolicy powstały liczne przychodnie, placówki edukacyjne zapewniające najwyższą jakość nauczania, jak również kluby i kawiarnie z ofertą skierowaną do dzieci i ich rodziców. Acciona Nieruchomości również wychodzi naprzeciw rosnącym potrzebom rodzin, proponując w inwestycji Nova Atmosfera bogaty wybór dużych mieszkań.

Przestrzeń

Apartamentowa zabudowa i nowoczesna przestrzeń publiczna z fontannami, zadbaną zielenią i szerokimi traktami pieszymi.

Edukacja

W okolicy znajdują się przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja, w tym również placówki międzynarodowe takie jak British Primary School of Wilanow oraz niemiecka Willy-Brandt-Schule Warschau.

Opieka medyczna

Mieszkańcy Miasteczka Wilanów mają dostęp do bogatej oferty usług medycznych. Znajdują się przychodnie działające w ramach NFZ, jak również liczne specjalistyczne przychodnie prywatne oraz Szpital Medicover.

Sport i rekreacja

W okolicy wiele ciekawych miejsc do wycieczek pieszych i rowerowych – Park Kultury w Powsinie, Ogród Botaniczny, itp.

Na miejscu liczne fitness cluby.

Gastronomia

Liczne restauracje i kawiarnie zaspokoją zróżnicowane potrzeby kulinarne – od szybkiej kawy (w sąsiednim budynku Apartamenty Atmosfera znajduje się Costa Coffee) przez rodzinny obiad w stylu włoskim lub amerykańskim po wieczorne drinki ze znajomymi.

Kultura

Sąsiedztwo Pałacu w Wilanowie oraz Muzeum Plakatu zachęca do częstego obcowania z kulturą.