Dla nowoczesnych rodzin

Nova Atmosfera to trzecia – po Apartamentach Atmosfera i Mojej Atmosferze – inwestycja mieszkaniowa realizowana przez Acciona Nieruchomości w sercu Miasteczka Wilanów, w rejonie ulic Klimczaka i Al. Rzeczypospolitej. Została zaprojektowana z myślą o powiększających się potrzebach mieszkańców Miasteczka Wilanów.

Rodziny znajdą tutaj bogaty wybór mieszkań 3- i 4-pokojowych o powierzchniach od 58 do 132 m2. Dla najbardziej wymagających mamy 4- i 5-pokojowe mieszkania z tarasami na ostatniej kondygnacji. Ofertę uzupełniają zawsze popularne mieszkania 2-pokojowe oraz kawalerki.

Nowa inwestycja jest odsunięta od głównych ulic, a w jej obrębie znajduje się duży, spokojny dziedziniec z placem zabaw oraz atrakcyjnie zaplanowaną, zieloną przestrzenią do wypoczynku.

Nie zabraknie miejsc do przechowywania. Rowery i wózki będą miały swoje miejsce w specjalnie do tego zaprojektowanych pomieszczeniach. W ofercie są również atrakcyjnie wycenione miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie.

Atrakcyjnie wycenione miejsca parkingowe pomieszczą nie tylko kompaktowe, ale również większe rodzinne samochody.

W ofercie inwestycji znajdują się również lokale usługowe podzielone na niewielkie moduły o powierzchni od 33 do 73 m2 z możliwością łączenia.