O Acciona Nieruchomości

Acciona Nieruchomości jest firmą deweloperską specjalizującą się w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym. Firma należy do hiszpańskiej spółki Acciona Inmobiliaria – jednego z największych hiszpańskich deweloperów mieszkaniowych – z grupy Acciona.

Acciona Nieruchomości realizuje międzynarodowe założenia spółki, opierając swoje budownictwo na trzech filarach: wyjątkowej strategii, nowoczesnej organizacji i dynamicznych zasobach ludzkich. Acciona wykorzystuje ekologiczne produkty i energooszczędne rozwiązania, które obniżają koszty mieszkania i podwyższają komfort codziennego życia mieszkańców. Wszelkie działania budowlane są podejmowane z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Acciona Nieruchomości zrealizowała w Warszawie takie inwestycje mieszkaniowe jak: Apartamenty Pańska, Apartamenty Sielecka, Osiedle Leśne, Osiedle Iskra, a w samym Wilanowie Apartamenty Atmosfera i Moja Atmosfera.

Acciona Nieruchomości posiada certyfikat ISO. Jest również członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich od początku jego istnienia.

Piszą o nas

30.09.2016 Gazeta Prawna, Układamy wszystko od Nova